Борона ЗПГ-15 з пружинним зубом ЛІРА, б.у., продажа Тракторы в городе Полтава - доска объявлений iPrilavok Полтава - 33844

Меню


Наша кнопка:

iPrilavok

Код кнопки

Объявление

Борона ЗПГ-15 з пружинним зубом ЛІРА, б.у. - Тракторы
Код: 33844 Создано: 25-06-2019 10:55
Борона ЗПГ-15 з пружинним зубом ЛІРА,  б.у.
Владелец:

samfermer

0% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 0, что составляет 0% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 0. Количество отрицательных отзывов: 0.
Тип объявления:Частные объявления - продам, предлагаю
Состояние:Новый
Категория:Тракторы
Регион:Украина, Полтава и область

Борона ЗПГ-15 з пружинним зубом ЛІРА, б.у. у гарному робочому стані. Борона ЗПГ-15 українського виробництва - інструмент для боронування ґрунту. Застосовується з метою активізації зростання бур'яну та його подальшого знищення.. Борона ЗПГ-15 з пружинним зубом застосовується для виконання безлічі технологічних операцій. З її допомогою виробляють вирівнювання поверхні ріллі, закриття вологи, закладення мінеральних добрив. Виробляють боронування сільськогосподарських культур до і після появи сходів. Обробляють стерню і збирають солому і сіно у валки. Застосування борони ЗПГ-15 з пружинним зубом дозволяє позбутися від бур'янів без химобработки. Борона ЗПГ-15 якісно справляється з бур'янами, паралельно закриваючи вологу, дозволяючи насінню «дихати». Конструктивні особливості борони ЗПГ-15 з пружинним зубом якісно виділяють дану модель. Борона перемикається з робочого положення в транспортне положення і навпаки. Це дозволяє обробляти віддалені ділянки поля, не застосовуючи додаткову техніку та механізми. Робочі регулювання борони дозволяють максимально плідно її застосовувати в сільськогосподарських процесах. Додаткова вібрація, передбачена конструкцією, дозволяє бороні самоочищатися від землі і залишків рослинності. Технічні характеристики борони ЗПГ-15 з пружинним зубом говорять про високу якість виробу. Вказують на конструктивну відповідність найвищим світовим стандартам у сільськогосподарській техніці. Використання борони з пружинним зубом майже стовідсоткова гарантія знищення бур'яну. Цьому сприяє як крок зубного поля, так і його поєднання з вібрацією. Технічні характеристики борони ЗПГ-15 з пружинним зубом: • модель - ЗПГ-15; • виробник - ТОВ "Лозівський ковальсько-механічний ЗАВОД"; • країна виробник - Україна; • маса - 2100кг; • габаритні розміри - 5450мм × 15200мм × 880мм; • ширина захвату - 15м; • глибина обробки - від 20мм до 90мм; • максимальна швидкість в робочому режимі - 15км / год.; • максимальна швидкість в транспортному режимі - 32км / год.; • агрегатується з наступними моделями тракторів - МТЗ-82, Т-70, ДТ-75, ЮМЗ-8240; • продуктивність - 16га / год. Доставка по Україні.


<

Картинки

Отзывы


Нет отзывов к этому объявлению

Контактные данные

Имя: Самчук ФОП
Контактные телефоны: (050)9935581 (098)1733540

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактные телефоны:  
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *
Введите код показанный на рисунке


<